Chce to pevné nervy pozerať moderovanie takej Nikoly Detáriovej na TA3
25. júla 2025 12:26,
Prečítané 3 953x,
moechus,
Nezaradené
Zopakujem nadpis a tak zvýrazňujem, chce to veru pevné nervy na TA3 pozerať a počúvať dámu menom Nikola Detáriová. To jej moderovanie je jedna katastrofa. Nevyvážené otázky . Taký malý bulvár. Nadŕžanie politikom opozície. Aj naposledy. S nemým úžasom som pozeral moderovanie stretnutia Plevíkovej a Holečkovej vo štvrtok 24.7.2025. Sedel som v pohodlnom kresle a rozmýšľal či to ešte môže byť horšie. Neviem. A tak ma napadá záver. Ako vlastne funguje táto televízia a šéfuje vlastne týmto zamestnancom ako je Nikola niekto? Tak šéfovia a majitelia v TA3 , prebudíte sa? Nikola a čo tak si tie svoje výstupy prehrať a urobiť aj nejaké závery? Nikola, veď nie je horšie ako osobná stagnácia…Alebo všetko jedno.
A včera aj tí naši futbalisti z Košíc a Žiliny hrali až infarktové zápasy. Tí prví mali aj smolu , ale tí druhí boli takí žilinskí akože bez iskry. Našťastie ten Slovan pred pár dňami aspoň niečo konečne ukázal. Nič sa nedá robiť občan Slovenska musí mať pevné nervy. Lebo aj tí niektorí novinári a lebo aj tí niektorí športovci budú musieť pridať vo svojich výkonoch. Ináč to naše zdravotníctvo s náporom pacientov nezvládne.
21.06.2026
Mali sme možnosť porovnávať. Fico a zlatý chlapec Šimečka. Toho politika a to politické dieťa. Veľmi bolo zaujímavé to stretnutie týchto dvoch politikov na nejakom výbore v parlamente. To politické dieťa dalo predsedovi vlády otázku a dieťa nám zabudlo, že premiér ma nerušených 6 minút na odpoveď. A premiér, ako skúsený politik to parádne využil a politické dieťa [...]
10.06.2026
Áno, v mediálnom priestore lietajú akože dva byty mladého Fica a jeden byt mladého Šimečku a ich financovanie. Tie dva byty aj ten jeden byt bez vraj hypotéky. Tak dobre. Ja som sa dnes dočítal na zlatej alternatíve toto! Čítajte pozorne. Svokor mladého Fica je podnikateľ Fiľo. A to je veru bohatý človek. Podľa mňa, jasné on Fiľo a rodina mladého Fica nemá na byty pre [...]
05.06.2026
To bol zase zážitok. Beh na 400 m cez prekážky včera v Ríme. Emma porazila všetky súperky. A ako! Hoci tak nejak zakopla na poslednej prekážke , vyhrala. Tie emócie boli u mňa obrovské! A porazila, dá sa napísať , že poráža až génovo na to skoro predurčené športovkyne niekde z tej inej pologule. A tak jednoducho som včera večer po tomto takom malom opakovanom úspechu [...]
Celá debata | RSS tejto debaty