Po rokovaní Zelenskyj – Fico to vypadá nádejne ako začiatok možnej štandardizácie susedských vzťahov
6. septembra 2025 08:14,
Prečítané 1 697x,
moechus,
Nezaradené
Po zhliadnutí stretnutia týchto dvoch politikov som predsa len optimista. Stretli sa a pozerali si fakt z očí do očí. A toto veru nič nenahradí. Zelenskyj podľa mňa veľmi veľa porozumel a napíšem, že pochopil. A hovorí sa že , nechápe len …doplň si čo chceš. Porozumel ukrajinský prezident a zistil takú malú skutočnosť. Veď s tým Ficom sa aj dá niečo obojstranne výhodné vymyslieť a dohodnúť. A tým že tam boli na rokovaniach z oboch strán ministri zahraničia, hospodárstva a energetiky a predsedkyňa vlády Ukrajiny je nádej, že proces normalizácie susedných krajín v až nadštandardné vzťahy začal. Je to v záujme oboch krajín. Pochopí to konečne aj opozícia a také OZ Mier Ukrajine . Dúfam, že časom áno. Podľa výstupov niektorých novinárov v televíziách sa ľady lámu aj v novinárskej obci. Niektorí novinári začínajú chápať, veď ten Fico fakt vie čo robí a tá jeho politika môže mať niečo do seba. Tam nezaraďujem určite pána Krála z TA3. Žiaľ.
Stretnutie mohlo skončiť aj inak . Viď samopalníci ako doprovod slovenského predsedu vlády.
21.06.2026
Mali sme možnosť porovnávať. Fico a zlatý chlapec Šimečka. Toho politika a to politické dieťa. Veľmi bolo zaujímavé to stretnutie týchto dvoch politikov na nejakom výbore v parlamente. To politické dieťa dalo predsedovi vlády otázku a dieťa nám zabudlo, že premiér ma nerušených 6 minút na odpoveď. A premiér, ako skúsený politik to parádne využil a politické dieťa [...]
10.06.2026
Áno, v mediálnom priestore lietajú akože dva byty mladého Fica a jeden byt mladého Šimečku a ich financovanie. Tie dva byty aj ten jeden byt bez vraj hypotéky. Tak dobre. Ja som sa dnes dočítal na zlatej alternatíve toto! Čítajte pozorne. Svokor mladého Fica je podnikateľ Fiľo. A to je veru bohatý človek. Podľa mňa, jasné on Fiľo a rodina mladého Fica nemá na byty pre [...]
05.06.2026
To bol zase zážitok. Beh na 400 m cez prekážky včera v Ríme. Emma porazila všetky súperky. A ako! Hoci tak nejak zakopla na poslednej prekážke , vyhrala. Tie emócie boli u mňa obrovské! A porazila, dá sa napísať , že poráža až génovo na to skoro predurčené športovkyne niekde z tej inej pologule. A tak jednoducho som včera večer po tomto takom malom opakovanom úspechu [...]
úplný súhlas ! ...
Bolo by to krásne, keby to bolo tak, ako píšeš... ...
V tomto pripade som skor pesimista. V mojom... ...
Celá debata | RSS tejto debaty